Zkrácená sezóna se nám posunula již do druhé poloviny série závodů Carbonia Cup. 

Za slunečného počasí přilákaly závody více jak sto jezdců z Evropy. (15. srpna 2020) V naší kategorii se sešla velmi silná konkurence a na tradičně rychlém okruhu jsme sváděli obrovskou závodní bitvu plnou předjíždění a skvělých sportovních momentů.

Porážíme všechny soupeře v obou jízdách, vyhráváme dvojzávod a cílem projíždíme s rozdílem 0,16 vteřiny se skutečnou radostí. Udrželi jsme prvenství ve skupině a před posledním závodem série jsme nadále lídrem naší kategorie.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti