Krásnou, ale zato velmi náročnou trať dlouhou 4.749 metrů, střídají rychlé i pomalé zatáčky a nepřehledné linie. Úvodní testování na neznámém okruhu bylo opravdu těžkou zkouškou pro techniky s nastavováním vozu, tak i pro samotného pilota, který na trati nemohl pomýšlet na krátkou úlevu či ztrátu koncentrace.

Za úmorného vedra jsme jako tým odvedli skvělou práci a byli připraveni na souboj o první místo s vědomím, že náš největší rival startuje na své domácí trati. Později se však ukázalo, že jeho zkušenosti s touto tratí jsou velmi cenné. Byla to opravdu náročná jízda a bohužel během závodu jsme nedokázali jezdit tempem, které by našeho soupeře ohrozilo v cestě za vítězstvím.

Byť jsme dosáhli času, který by při loňském závodě za daných okolností stačil na vítězství, museli jsme se v červnovém maďarském vedru spokojit s umístěním těsně pod vrcholem a sportovně uznat kvalitní jízdu dnešního vítěze. 

V závodě plných novinek jsme spokojeni s druhým místem a připravujeme se na další závod seriálu Carbonia Cup, který se pojede 14. července na mosteckém okruhu.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti