Další etapou poháru Carboniacup byly závody na slovenském okruhu SLOVAKIA RING.

Slovenský okruh patří mezi naše oblíbené. Minulé dva závody na začátku letošního května jsme zajeli skvěle, proto byli jsme odhodlaní naše výkony zopakovat. Navíc z pozice vedoucího týmu jsme nastupovali s cílem zvítězit.

Každý tým má někdy během série závodů smůlu. A na nás čekal zrovna dnes. Již ve třetím volném tréninku praskl vozu před námi motor a vylétla ojnice. Při nájezdu si náš pilot Michal Paclík všiml bílého obláčku, ale když rychle zkontroloval zelenou maršálskou vlajku, projel na plný plyn. Na trati ho však nečekaná olejová skvrna posílá do kačírku. A to ještě netušíme, že došlo k poškození vozu.

Nastupujeme odhodlaní do kvalifikace, která pro nás bohužel rychle končí. Silné vibrace vozu nám nedovolují pokračovat a zklamaně odstupujeme ze závodu. 

Odjíždíme předčasně domů s myšlenkou na další závody, které nás čekají 20. září v německém okruhu Lausitzring.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti