Vzhledem k tomu, že Norma po havárii prošla kompletní revizí a náročnou opravou, která obsahovala kompletní rozborku našeho závodního speciálu do posledního šroubku, jsme očekávali spoustu porodních bolestí a komplikací. Podle toho náš jezdec přistoupil k prvním kilometrům velmi opatrně a prakticky došlo k zajetí Normy a vyzkoušení jednotlivých komponentů v rámci funkčnosti.
Test hodnotíme velmi pozitivně, mechanici odvedli naprosto perfektní práci, kdy se při testu ukázalo, že až na opravdu drobnosti Norma fungovala na sto procent a je připravená na svou dlouhou cestu kterou jsme si v rámci strategie týmu jasně určili.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti