Dříve velmi populární rychlostní okruh EuroSpeedway, pyšnící se svou variabilitou klopených zatáček, dvou rovinek a tribunami pro 120.000 diváků s možností vytváření různých závodních okruhů, se od roku 2017 využívá převážně jako testovací areál pro vývoj inovací automobilů společnosti DEKRA.

Naše premiéra na okruhu dopadla výborně, ale nutno říci, že okruh byl nečekaně náročný. Postupně jsme si však zvykali na úskalí tratě a každé kolo jsme se zlepšovali. Z třetího kvalifikačního místa jsme v závodě nenašli konkurenci a po 14 kolech jsme mohli slavit první letošní vítězství v naší skupině a tím pádem i v naší kategorii.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti