Do závodů jsme startovali jako vedoucí tým skupiny C2 s cílem udržet naše prvenství v průběžném bodování. Čekala nás rychlá a technicky náročná trať a navíc jsme potřebovali testovat vůz, který prošel velkou úpravou po posledních závodech na Slovensku.

Od úvodních tréninků se ale náš pilot necítil nejlépe, bojoval vnitřně se svojí sportovní formou a na jízdách to bylo znát. I když sportovně jsme uspěli, odjíždíme se smíšenými pocity našeho zklamaného pilota.

Potěšením může být závodní bitva o páté místo celkového pořadí s pilotem stáje MR Racing Radimem Havlíkem, která se odehrávala téměř celý závod. Jeho stroj KTM X-Bow RR zůstal za naším jezdcem Paclíkem i na cílové pásce i díky lehce defenzivní taktice, která nám zřejmě sebrala lepší časy na časomíře, avšak získali jsme cenný sportovní skalp.

Závody dopadly ohledně umístění dobře a odjíždíme s titulem z kategorie C2 i přesto, že nás ještě čekají poslední závody na mosteckém okruhu v polovině října. Pojedeme bojovat o co nejlepší umístění v celkovém pořadí podniku Carbonia Cup letošního ročníku.

Referáty médií: MOTORMIX

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti