Tento poslední závod Carbonia Cupu se vyznačuje plným obsazením ve všech skupinách a na start se postavilo přes sto závodních speciálů. Celý závodní den za krásného počasí byl plný adrenalinu, krásných soubojů.

Celý tým nastoupil do tohoto závodu opět jako jeden velký test s cílem posunout jezdcovo maximum na této trati a trénovat takzvaný závodní režim celého týmu.

Závod se povedl na výbornou, náš jezdec si odváží opět první místo.

Auto fungovalo na výbornou, dokonce se nám podařilo najít trošku lepší setup k tomuto okruhu.

Jsme maximálně spokojeni s letošním účinkováním celého týmu, kdy na začátku sezony jsme neměli v plánu se účastnit žádného závodu, ale nakonec se ukázalo, že to byla dobrá volba, kde jinde se naučí celý tým dobře fungovat než na závodech. 
Jezdec se výrazně posunul dopředu a teď mu náš inženýr naordinoval zimní přípravu na simulátoru a tým mechaniků má před sebou každoroční zimní revizi nejen závodního speciálu Norma FC 20, ale i spoustu práce s poznatky na vylepšení zázemí týmu a doprovodné techniky.


ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti